Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PARK NIERUCHOMOŚCI

ul. Hetmańska 10/4 Rzeszów

Mapa

789 336...

789 336 998

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

O nas

Park Nieruchomości to miejsce, gdzie kompleksowo zajmiemy się Twoją nieruchomością!
Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości specjalizującym się w pośrednictwie przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów, biur, lokali użytkowych oraz nieruchomości gruntowych.
Nasi agenci to specjaliści w dziedzinie rynku nieruchomości oraz partnerzy w procesie podejmowania kluczowych decyzji, niezmiennie rozwijający swoje umiejętności. To nie tylko profesjonaliści w swojej dziedzinie, lecz także pasjonaci swojej pracy, co kolejno przekłada się na zaangażowanie w każdy projekt oraz chęć osiągnięcia optymalnych rezultatów dla klienta. Nasze zobowiązanie do wysokiej jakości obsługi czyni nas nieodzownym partnerem dla tych, którzy poszukują fachowego wsparcia w sferze nieruchomości. Nasze biuro to przestrzeń, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla klientów.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

16

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PARK NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Park Nieruchomości prezentuje dom położony w miejscowości Rudna Mała, zaledwie 12 minut od centrum Rzeszowa - propozycja dla osób, które szukają...

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie obecnie wynajmowane, każda z 3 sypialni oraz kuchnia są w pełni wyposażone. Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

474 500 zł45,17 m² 10 504,76 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Spiechowicza. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m2, zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej , na znanym i cenionym...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia piętro w domu wolnostojącym, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy Biała (boczna ul....

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje z ogródkiem | Wysoki standard | Osiedle zamknięte | ul. Borowa Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem na spokojnym,...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | klimatyzacja | miejsce postojowe | osiedle zamknięte Na wynajem komfortowe, gustownie urządzone mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

43 200 zł1 040 m² 41,54 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Park Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia 24 mieszkania w ścisłym centrum Sędziszowa Małopolskiego , które oferują 26 sypialni. Kompleks...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

32,35 zł/m²68 m² 2 200 zł

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Park Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal usługowy dostępny od maja położony w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. ks. Józefa Jałowego....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

! oraz podatku pcc ! Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się w miejscowości Zaczernie...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Rzeszowa | Parter | Ruchliwa ulica ks.Jałowego | duża piwnica 42 m | dwa wejścia Park Nieruchomości oferuje na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł7 600 m² 55,13 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki zaledwie 3 km od granicy miasta Rzeszowa. To wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca w sercu natury, z dala od...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie | Osiedle Architektów | balkon | klimatyzacja | parking Na wynajem nowe mieszkanie 30 m przy ul. Zawiszy Czarnego - Osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 700 m² 79,41 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Park Nieruchomości! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Chmielnik o powierzchni 17...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 29m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Podwisłocze...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Jasionka,podkarpackie

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Szukasz domu który dopasujesz do siebie, zamiast dostosowywać się do gotowego układu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i komfort życia...

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62,50 m² 9 920 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Pułaskiego. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 65 m2 zlokalizowany na osiedlu Słocina przy al....

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²100 m² 3 800 zł

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Park Nieruchomości prezentuje lokal usługowy na wynajem! Cena do negocjacji. Lokal przy ul. ks. Jałowego - świetna, widoczna lokalizacja z dużym...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! mieszkanie dostępne do wynajęcia od maja ! Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 55 m2 ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

! oraz podatku pcc ! dostępność: II kwartał 2026 r. Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia Parter w domu wolnostojącym, znajdującym się przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie....

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy Biała (boczna ul. Sikorskiego). Dom...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²115 m² 5 750 zł

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Park Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115m2, zlokalizowany przy ulicy Króla Stanisława...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:497 m²

Os.Mieszka | | Dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym i funkcją mieszkalną | Centrum Rzeszowa Nieruchomość w mieście, która daje...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,60 m² 4 687,50 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! ! ! bez podatku pcc bez prowizji biura nieruchomości ! ! ! W ofercie Biura Park Nieruchomości na sprzedaż nowe, gotowe do odbioru mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł75 m² 36,67 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 m2, zlokalizowane przy ulicy Sportowej. Nieruchomość znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²600 m² 15 000 zł

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

! bez prowizji biura nieruchomości ! Park Nieruchomości prezentuje nowy budynek magazynowo - usługowy do wynajęcia w Rzeszowie znajdujący się...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia część domu wolnostojącego, znajdujący się w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa. Oferowana...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65 m | klimatyzacja | balkon | parking Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m2, zlokalizowane przy ulicy Hetmańskiej. Mieszkanie usytuowane na 9...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,21 m² 11 821,84 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Park Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Makuszyńskiego w Rzeszowie na nowo wybudowanym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom na wynajem | 5 pokoi | 2 łazienki | wysoki standard Biuro Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie...

Szczegóły ogłoszenia

123,46 zł/m²81 m² 10 000 zł

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

! bez prowizji od najemcy ! Biuro Park Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81 m2, zlokalizowany przy...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96m2, w kompleksie Capital Towers przy ulicy Podwisłocze...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 100 m² 51,64 zł/m²

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Park Nieruchomości przedstawia Państwu widokową działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

Katarzyna Superson

Katarzyna Superson

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

4 stanowiska fryzjerskie | Centrum | Rejtana Biuro Park Nieruchomości oferuje do podnajęcia 4 stanowiska fryzjerskie w nowoczesnym i komfortowym...

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²600 m² 18 000 zł

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 300 m² 53,85 zł/m²

Mariusz Pięciak

Mariusz Pięciak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Park Nieruchomości prezentuje nowy budynek magazynowy do wynajęcia w Rzeszowie znajdujący się w dzielnicy Załęże. Magazyn o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij